English German Italian Polish Russian

13.05.15

Nowa członkini zespołu CZAR-MED - dr Sybilla Piekarska

W 1997r. ukończyła studia na Wydziale Lekarskim Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu. W latach 1998-2002 pracowała w Centrum Leczenia Oparzeń w Siemianowicach Śląskich, a następnie  latach 2002-2012 w Klinice Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej WSS nr 5 w Sosnowcu, pod kierownictwem prof. Jerzego Strużyny.

W 2006r. uzyskała tytuł Specjalisty Chirurgii Ogólnej pod kierownictwem prof. Jacka Starzewskiego.

W 2008r., pod okiem prof. Jerzego Strużyny, rozpoczęła specjalizację z chirurgii plastycznej, którą z wyróżnieniem ukończyła w 2012roku.

dr Sybilla jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń.

Obecnie pełni funkcje ordynatora oddziału chirurgii plastycznej Prywatnego Szpitala w Chorzowie oraz w Klinice Chirurgii Plastycznej Szpitala CMR w Bielsku Białej.

Dr Sybilla specjalizuje się w zabiegach korekcji powiek, powiększania, zmniejszania piersi, korekcji uszu, korekcji nosa. Zajmuje się także zabiegami medycyny estetycznej (botox, wypełniacze, mezoterapoia, lipoliza), a także zabiegami chirurgii rekonstrukcyjnej.

Zapisy na konsultacje i zabiegi prowadzi Bożena Matuszewska - konsultantka ds. chirurgii plastycznej CZAR-MED.

Dodatkowe informacje można uzyskać na stronie www.czar-med.pl lub pod numerem telefonu 795 177 772


03.04.15

Są takie dni, w których należy przynajmniej na chwilę zatrzymać się i...
...Odetchnąć...

Są takie dni, w których pewne wartości, o których na co dzień zapominamy...
...Zmartwychwstają...

Są takie dni, w których Rodzina, Miłość i Przyjaźń burzą mury codziennego pędu przybierając atuty...
...Aktualności...

Są takie dni, które obdarte z codziennych zmartwień, pozwalają skupić się na rzeczach najważniejszych

Z okazji Świąt Wielkanocnych, drodzy Pacjenci i Przyjaciele, życzymy Wam i sobie, byśmy zdołali zaczerpnąć świeżego powietrza, byśmy na powrót odkryli w sobie to, co jest w życiu tak naprawdę ważne...to, co czyni nas ludźmi. Nie pozwólmy na to, by czasy, w których przyszło nam żyć, przyćmiło to, kim i jacy jesteśmy

BOGUSŁAWA I DARIUSZ CZARNOWSCY

wraz z zespołem CZAR-MED


16.12.14


23.07.13

Miło nam poinformować o możliwości rozłożenia kwoty leczenia na dogodne i przystępne dla każdego raty. Dzięki nawiązaniu współpracy z Santander Consumer Finanse – liderem w branży kredytów konsumenckich, jesteśmy w stanie dostosować ofertę kredytową do potrzeb i możliwości Pacjenta. Oferta ratalna obejmuje wszystkie zabiegi z dziedziny medycyny i chirurgii plastycznej oferowane w naszym Centrum.

Nasza oferta ratalna, to:

  • Minimum formalności
  • Przyjazne raty 6 x 0%
  • Możliwość wyboru dłuższego okresu kredytowania od 10 do 36 rat
  • Kwota kredytu – od 100 zł do 50 000 zł
  • Możliwość uzyskana kredytu na oświadczenie o dochodach

Szybka decyzja kredytowa Szczegóły oferty dostępne są w Recepcji


07.12.12

W październiku tego roku obchodziliśmy mały jubileusz. Otóż mieliśmy powód, żeby celebrować pierwszy rok otwarcia Centrum Czar-Dent Czar-Med powstałego w 2011 roku.

Nic więc dziwnego, że obecnie naszą dumą są zabiegi implantologiczne wykonywane przez dr Bogusławę Czarnowską, które wśród pacjentów cieszą się coraz większym uznaniem. Rosnąca ilość wykonywanych zabiegów powiększa nam grono pacjentów stomatologicznych...a co za tym idzie... w zespole Czar – Dent, Czar – Med. pojawiły się nowe twarze...

W dużej mierze było to spotkanie integracyjne połączone z otrzęsinami. Otrzęsiny nowych pracowników to już tradycja w naszym Centrum. Jak widzicie Państwo na zdjęciach zabawa była przednia. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.


14.05.12

Chirurgia estetyczna dla każdego 

24 kwietnia br. odbyło się spotkanie członkiń Podlaskiego Stowarzyszenia Właścicielek Firm, na którym dr Zbigniew Leo Giedrojć-Juraha starał się przybliżyć zgromadzonym zagadnienia z zakresu chirurgii plastycznej. W galerii znajdują się zdjęcia z tego wydarzenia, zachęcamy do oglądania.


21.03.12

Poznań CSR Contest w Białymstoku

Jest to konkurs dla licealistów i studentów, chcących zdobyć wiedzę i doświadczenie w nowoczesnej strategii zarządzania firmą - CSR. Odpowiedzialny biznes jest w Polsce stosunkowo nową dziedziną, zyskuje jednak systematycznie na znaczeniu i potrzeba będzie wielu specjalistów w tej dziedzinie.

Gorąco zachęcamy do udziału w tym konkursie! Dla uczestników z Białegostoku, którzy już w ten piątek będą pisać test wiedzy z CSR na Uniwersytecie w Białymstoku na Wydziale Ekonomii, przygotowaliśmy vouchery do wykorzystania w naszych gabinetach:)
 
Organizatoem jest SKN CSR przy Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.
 
Wsparcia organizacyjnego udzielają: Ambasadorzy CSR przy Lidze Odpowiedzialnego Biznesu.

Więcej informacji można uzyskać na: skn csr na fb oraz na skncsr.pl