English German Italian Polish Russian

CHIRURGIA PLASTYCZNA

Piękno ludzkiego ciała towarzyszy nam na co dzień. W prasie, kinie, telewizji, coraz częściej również na ulicy widzimy doskonale wyglądające kobiety i mężczyzn. Dla wielu wygląd zewnętrzny nie jest istotny. Inni, przeciwnie, uważają że kształt ciała, młody wygląd, świeżość i doskonałe proporcje mogą być kluczem do ich życiowego sukcesu. Wielu nie może zaś pogodzić się z widocznymi skutkami upływającego czasu.

Z pomocą coraz częściej przychodzi chirurgia plastyczna oraz małoinwazyjna medycyna estetyczna. Sukces i powodzenie zabiegu, a w konsekwencji zadowolenie pacjentów, zależą nie tylko od metody przeprowadzenia zabiegu, procesu gojenia się ran, ale również i przede wszystkim od doświadczenia, kreatywności i uzdolnień chirurga plastyka. Mamy jedno ciało i jedną twarz, dlatego ważne jest, by trafić do specjalisty, którego można obdarzyć pełnym zaufaniem. Tu nie ma miejsca na hazard.

Każda operacja plastyczna przeprowadzona jest w naszym centrum przez doświadczonego chirurga. Nasz zespół to osoby o wysokich kompetencjach, które zadbają o wykonanie odpowiedniego planu zabiegu i przedstawienie go pacjentowi. Informujemy o wszelkim ryzyku, które należy wziąć pod uwagę decydując się na operację plastyczną. Ważne jest również wykonanie niezbędnych badań, a następnie przestrzeganie wszelkich zaleceń zarówno przed-, jak i pooperacyjnych. W Czar Med zdajemy sobie sprawę z tego, że od wyników zabiegu zależy często nie tylko satysfakcja pacjenta, ale przede wszystkim jakość i komfort jego przyszłego życia. Rozumiemy to, jak istotne jest poprawienie niedoskonałości i jaki ma to wpływ na samopoczucie.