English German Italian Polish Russian

KOREKCJA POWIEK


Zabieg korekcji powiek to ratunek dla osób niezadowolonych z wyglądu tej części twarzy. Opadające powieki górne, wiotka skóra, fałdy, obrzęki i zmarszczki powiek dolnych to częste defekty, na które skarżą się zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Wielu pacjentów odczuwa z tego powodu dyskomfort, upatrując w tej przypadłości winowajcę zmęczonego, mniej atrakcyjnego wyglądu.

Kobiety dodatkowo borykają się z problemem makijażu, a osoby starsze cierpią na bóle głowy, ucisk na gałki oczne oraz niedogodności wynikające z ograniczonego pola widzenia. W wielu przypadkach powodem tych zmian jest eksploatujący organizm styl życia, a także uwarunkowania genetyczne procesu starzenia się.

Jeśli pacjent zdecyduje, by poddać się korekcji powiek górnych lub dolnych, musi zdawać sobie sprawę, że po zabiegu pozostaną niewielkie blizny, ale z czasem staną się one prawie zupełnie niewidoczne. Podczas zabiegu chirurg plastyk usuwa nadmiar skóry, mięśnia i tkanki tłuszczowej, dzięki czemu oczy wkrótce zyskują młodszy i ładniejszy wygląd, a także świeżość i blask.

Powieki górne:

    

    

    

Powieki dolne:

Korekcja powiek     Korekcja powiek

Korekcja powiek     Korekcja powiek