English German Italian Polish Russian

Z.L. GIEDROJĆ JURAHA

Talent. Doświadczenie. Precyzja.

Za tytułami i osiągnięciami Zbigniewa Giedrojcia Jurahy kryje się coś więcej niż tylko specjalistyczna wiedza i praktyka zdobywana w klinikach na całym świecie. Połączenie wyczucia estetycznego i właściwych proporcji oraz indywidualne podejście sprawiają, że pacjenci trafiający pod opiekę tego chirurga plastyka, czują się komfortowo i bezpiecznie.

Pacjenci mogą liczyć nie tylko na jakość usług reprezentujących światowy poziom, lecz także dostęp do wiedzy i fachowe doradztwo. Opieka zdrowotna zaczyna się bowiem od pierwszego kontaktu, konsultacji, podczas których pacjent przedstawia swoje oczekiwania dotyczące poprawy wyglądu, a specjalista informuje o możliwościach, przeciwwskazaniach i optymalnych rozwiązaniach dostosowanych do potrzeb pacjenta.

Oddając się w ręce dr Zbigniewa Giedrojcia Jurahy pacjent zawierza międzynarodowej renomie. Ten pochodzący z Białegostoku, mieszkający od dawna za granicą, doświadczony chirurg plastyk, uzyskał specjalizację z chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej w Wielkiej Brytanii. Przez wiele lat piastował stanowisko ordynatora i kierownika kliniki chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej uniwersyteckiego szpitala w Nijmegen w Holandii. Pracował m.in. w Stanach Zjednoczonych, dając wykłady w Iowa Uniwersytecie Iowa City. Jest też założycielem ośrodków chirurgii estetycznej w Belgii, Holandii, Niemczech, Polsce. Od wielu lat, niezmiennie przoduje w rankingach europejskich specjalistów w zakresie chirurgii estetycznej, choć za największe sukcesy uważa udane tysiące zabiegów i operacji plastycznych, które ma na koncie.